B140RTN02.0 CELL

| Panelmodell | B140RTN02.0 CELL |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1600×900 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B140RTN02.0 CELL-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 309.6×174.15 mm |
| Yta | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Reflection 4.3% (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 600:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Respons tid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO B140RTN02.0 CELL.
AUO B140RTN02.0 CELL är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140RTN02.0 CELL pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140RTN02.0 CELL eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140RTN02.0 CELL-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO B140RTN02.0 CELL är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140RTN02.0 CELL pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140RTN02.0 CELL eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140RTN02.0 CELL-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B140RTN02.0 CELL"
- AUO B140RTN02.0 CELL
- B140RTN02.0 CELL datablad
- B140RTN02.0 CELL-bild
- B140RTN02.0 CELL pris
- B140RTN02.0 CELL-distributör

